diyet, diyetler, ücretsiz diyet


www.dogal-zayiflama.net
July 21, 2009, 10:35 pm
Filed under: Burca Göre Diyet

Son iki aydır zayıflama sektöründe faaliyet gösteren ve oldukça güzel tasarım ile dikkatleri üzerine çeken bir www.dogal-zayiflama.net sitesinin tanıtımı yapacağım.

Bu zayıflama sitesi, google arama sonuçlarında yaptığım arama sonucunda gözüme çarptı. En çok dikkatimi çeken ise sitede kullanılan renk tonlarının oldukça hoş ve canlı olması idi.

Daha sonra zayıflama ile yaptıgım aramanın sonucunu site içerisinde çok rahat bir şekilde buldum. Sitenin üst kısmında zayıflama ve diyetlerden oluşan oldukça şık bir manşet var. Hemen yanında ise zayıflama, diyet ve bölgesel zayıflama kategorileri adı altında 4 adet kolay erişim sağlamak için görsel menüler oluşturmuşlar.

Sitenin ana sayfa kısmında ise günün yeni eklenen diyetleri ve zayıflama bilgilerinden oluşan bir bölüm mevcut. Hemen sol kısmında yine kategoriler mevcut. İlk başta neden hem yukarı da hemde sol da kategorileri tekrar listelediklerine anlam veremesem de daha sona farkına vardım ki, arama motorlarından gelen ziyaretçiler, content ( içerik ) sayfasına girdiklerinde üstteki görsel meünün gelmediğini bu menünün sadece ana sayfada mevcut olduğunu gördüm ve gerçekten mantıklı bir hareket olduğunun kanaatına vardım.

Menülerin hemen yanında ise google adsense reklamları ve sitenin üyelerinin yeni eklenen diyetleri ve zayıflama hakkındaki bilgileri e-posta adresleri ile takip edebileceği bir platform mevcut.

Daha sonra sitenin alt kısmına baktığımızda sitenin dünya standartlarına ( W3C) uygun olduğunu, css ve html kodlamasının kusursuz olduğunu görüyoruz.

Bu zayıflama sitesine yayın hayatında başarılarını dilemekten başka herhangi söylenecek bir söz bulamıyorum.

Advertisements

Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: